ITO Ticaret logo

Singapur pazarına bu ‘rehber’ ile girin

Türk girişimcilerin, Serbest Ticaret Anlaşması (STA) kapsamında ticari faaliyetlerini yürüttüğü Singapur pazarındaki en yeni fırsatlar, şimdi de hazırlanan ticari rehber ile küresel yatırımcıya anlatılıyor.

Paylaş
Yayınlanma tarihi: 27 Aralık 2017 Çarşamba
AA + -

Türk girişimcilerin, Serbest Ticaret Anlaşması (STA) kapsamında ticari faaliyetlerini yürüttüğü Singapur pazarındaki en yeni fırsatlar, şimdi de hazırlanan ticari rehber ile küresel yatırımcıya anlatılıyor. Söz konusu Singapur İş Dünyası Rehberi; Singapur, Malezya, Tayland ve Hong Kong’daki ofislerinde faaliyet yürüten Marshall Cavendish Business Information firması tarafından hazırlandı. Özellikle Singapur’da ticaret yapmak isteyenlerin yararlanabileceği bilgileri içeren rehberin, başta Türk girişimciler olmak üzere bu pazarda iş yapmak isteyen yatırımcılar için yol gösterici olacağı vurgulanıyor.

TÜM DETAYLAR BURADA

Rehberde, girişimcilerin ihtiyaç duyacağı tüm bilgiler, detaylı bir şekilde şu başlıklar altında anlatılıyor:

  • Devlet kalkınma yardım programları: Devlet ve özel sektör tarafından firmaların gelişimlerine yönelik iş geliştirme, insan kaynakları, inovasyon/Ar-Ge/bilgi teknolojileri (BT) uygulaması, işletme, yurtdışında girişim ve sağlık hizmeti&yaşam alanlarında pek çok yardım programı hazırlandı.
  • Kongreler & fuarlar: Singapur’da düzenlenen kongre ve fuar listesi yer alıyor.
  • Şirket bilgileri: Muhatap uzman personel özellikleri, işin türü ve şirket temsilcileri gibi bilgiler anlatılıyor.
  • Devlet kuruluşları & meslek odaları: Singapur Bakanlar Kurulu listesi, devlet daireleri yetkilileri, yönetim kurulları, elçilikler/yüksek kurullar, meslek ve ticaret birlikleri iletişim ve uzmanlık alanlarına ilişkin bilgiler veriliyor.
  • Sınıflandırılmış bölüm: Firmalar, ürün ve hizmetlerine göre listeleniyor.

Ayrıntılı bilgi için:
www.timesbusinessdirectory.com