Alman devi Türk mutfağı için geliyor

Almanya merkezli endüstriyel mutfak eşyaları firması GGM Gastro International, İstanbul’da kurduğu ofisiyle bin kilometrelik yeni sevkiyat çemberine ulaşacak.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 18 Haziran 2019 Salı
AA + -

Yemek ve gıda hazırlama sürecini kolaylaştırdığı gibi, kalite ve iş güvenliği kriterlerini de karşılayan endüstriyel mutfak ürünleri, gastronomi dünyası için önemli bir görev üstleniyor. Bu alanda Almanya merkezli GGM Gastro International, yeni ofisini İstanbul’da açtı.

127 ÜLKEYE SEVKİYAT

Firmanın Türkiye, Çin ve Avrupa’da imal edilen endüstriyel mutfak eşyaları, konsepte uygun şekilde ambalajlanarak Almanya’nın Ochtrup kentindeki merkezine ulaştırıyor. Ürünler GGM Gastro’nun, Ochtrup’taki merkezinde depolanıyor. Endüstriyel mutfak eşyaları ve yedek parça ürünleri merkez depodan saatler içinde Avrupa’ya ve 127 ülkeye sevk ediliyor.

İSTANBUL’A OFİS

Hollanda sınırındaki merkezinden bin kilometre çaptaki bölgeye 24 saat içinde ürün ulaştıran firma, yeni ofisini Türkiye’de açtı. Firma ikinci bin kilometrelik hızlı hizmet alanına İstanbul’daki merkeziyle ulaşmayı hedefliyor.

Firma ayrıca tanıtıma da ağırlık vererek, farklı bir çalışma yaptı. Gastronomi sektöründe uçaklara giydirme yapan ilk firma olan GGM Gastro, Onur Air’in uçaklarıyla hem Türkiye’de hem Avrupa şehirlerinde marka görünürlüğünü de artırdı.

TASARIM VE KÜLTÜR AVANTAJI

GGM Gastro firmasının ortağı Manuel Elma, başarılarının dayanağının planlı çalışma, kalite kriterleri ve tasarım olduğunu söyledi. 20’den fazla ülkeden 300 kişinin çalıştığı şirketin ortaklarından Hollandalı Marcus İnan da insan kaynağının çok uluslu yapısının, şirketin global operasyonlarına olumlu katkısı olduğunu vurguladı.