ITO Ticaret logo
  • EURO5,55
    % -0,96
  • DOLAR4,75
    % -0,85
  • ALTIN187,03
    % -0,49

İstanbul Ticaret Turkcell Dergilik’te

İstanbul Ticaret Gazetesi şimdi, popüler dergi ve gazetelerin mobil cihazlardan okunmasını sağlayan Turkcell Dergilik uygulamasında. Uygulamayı Apple Store ve Google Play’den yükleyebilirsiniz.

Paylaş
instela'da paylaş
Yayınlanma tarihi: 11 Ağustos 2017 Cuma
AA + -

Dergi ve gazetelerin mobil cihazlardan okunmasını sağlayan Turkcell Dergilik uygulamasında artık İTO'nun haftalık ekonomi gazetesi İstanbul Ticaret Gazetesi de var.

Okuma alışkanlıklarına yeni bir boyut ekleyen Dergilik uygulamasında bir süredir dergilere erişim sağlanıyordu. Uygulamanın kapsamı genişletilerek artık belli başlı gazeteleri görüntüleme ve sayfa sayfa okuma imkanı sağlandı.

Uygulamaya eklenen ‘Gazetelik’ bölümü sayesinde Dergilik kullanıcıları, 300’den fazla dergiye, Hürriyet Milliyet ve Vatan gazetelerinin yanı sıra İstanbul Ticaret Gazetesi'ne de erişebiliyor.

ÇOK SAYIDA KATEGORİ

Dekorasyondan teknolojiye, çocuktan mizaha, iş dünyasından modaya kadar birçok kategoride derginin yer aldığı uygulama, kullanıcı tercihine göre yeni öneriler de sunuyor.

Uçak veya metroda çevrimdışı durumdayken de okuma ve otomatik indirme özelliği bulunan uygulama, Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yüklenebiliyor.