ITO Ticaret logo

Bizim için çok büyük öneme sahip

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İTO Başkanı Öztürk Oran’ı ziyaret ederek yeni görevi için ‘Hayırlı olsun’ dedi. Hisarcıklıoğlu, “Oran’ın İTO Başkanı olarak önemli hizmetlerde bulunacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Paylaş
Yayınlanma tarihi: 04 Ocak 2018 Perşembe
AA + -

Hisarcıklıoğlu, Oran’ın İTO Başkanı olarak önemli hizmetlerde bulunacağını, İTO’nun kendileri için önemli olduğunu ve emin ellerde bulunmasından dolayı da memnuniyet duyduklarını söyledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Öztürk Oran’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşmasına İTO’nun 22. Başkanı merhum İbrahim Çağlar’a rahmet dileklerini ifade ederek başlayan Hisarcıklıoğlu, Çağlar’ın, İTO Başkanlığı görevini başarıyla sürdürmüş, TOBB’un çalışmalarına önemli katkı sunmuş olduğunu belirtti.

Öztürk Oran’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti için İTO’ya geldiklerini belirten Hisarcıklıoğlu, Oran’ın İTO Başkanı olarak önemli hizmetlerde bulunacağına inandığını söyledi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, konuşmasına şöyle devam etti: “İstanbul Ticaret Odası bizim için çok büyük öneme sahip. İTO, en büyük odamız. Dünyadaki en büyük odalardan biri. Odalar Birliği için de çok önemli. Böyle emin ellerde olmasından da gururluyuz. Hayırlı, uğurlu olsun.”

EKONOMİMİZ İÇİN

İTO Başkanı Oran da TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları kaydetti: “Bayrağı rahmetli başkanımızın bıraktığı yerden alıp ileriye nasıl ulaştırabiliriz, Türk ekonomisine nasıl katkı yapabiliriz hesabıyla göreve başladık. Eminim ki, sizlerin de desteğiyle çok güzel işler yapacağız. Bu ülkede bir sent ihracat yapana, bir tuğla koyana her zaman saygı duyduğumuz gibi, duymaya devam edeceğiz. İstanbul, Türkiye için, dünya için önemli... Sizler de bize destek olduğunuz sürece burada sizleri mutlu edecek işler yapacağımıza söz veriyoruz. Yapacağımız her iş üyemizin menfaatine. Üyenin menfaatine ne varsa o yönde çalışmaya hazırız.” Ziyarette Hisarcıklıoğlu’na, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete ile TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken de eşlik etti.