ITO Ticaret logo

İTO Spor Kulübü U18 Takımı Türkiye Şampiyonası’nda

İstanbul Ticaret Odası U18 Genç Erkek Basketbol Takımı, 27-30 Mart 2018 tarihlerinde İzmit’te düzenlenen Türkiye Şampiyonası Yarı Final eleme maçlarında büyük bir başarıya daha imza attı.

Paylaş
Yayınlanma tarihi: 12 Nisan 2018 Perşembe
AA + -

Bulut Özer, Veysel Metehan Aydın, Deniz Erem, Akgün Ege Akın, Tufan Hazar Özdemir, Ahmet Berat Yılmaz, Abdullah Baykol, Şan Halaçoğlu, Berke Baran Akçam, Ulaş Ural, Yunus Emre Ünlü, Batuhan Özen, Alp Özaltun’dan oluşan U18 Takımı, İTO Başkanı Öztürk Oran, Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Soylu ve Meclis Üyeleriyle Cemile Sultan Tesisleri’nde bir araya geldi.

İstanbul Ticaret Odası U18 Genç Erkek Basketbol Takımı, 27-30 Mart 2018 tarihlerinde İzmit’te düzenlenen Türkiye Şampiyonası Yarı Final eleme maçlarında büyük bir başarıya daha imza attı. Takım, bu başarı ile 21-27 Mayıs 2018’de Sinop’ta düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı. Söz konusu bu başarı, Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleşen bir yemek ile kutlandı.

TAM BURS İMKANI

Kutlama etkinliğinde İTO Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran ile İTO Yönetim Kurulu Üyesi ve İTO Spor Kulübü sorumlusu İlhan Soylu da yer aldı. İTO Başkanı Oran, Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde eden tüm sporculara İstanbul Ticaret Üniversitesi’ni tercih etmeleri durumunda tam burs imkânı sunulacağı müjdesini verdi. Oran, Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olmaları halinde ise üniversiteyi bitirir bitirmez iş garantisi verileceğini de sözlerine ekledi.

İTO Yönetim Kurulu, U18 Genç Erkek Basketbol Takımı’nın Türkiye Şampiyonası’nda finallere kalması durumunda, oyuncuların Cumhuriyet altını, şampiyonluk halinde iPhone X ile ödüllendirilmelerini kararlaştırdı.