BAU’ya milli katılım İTO’dan

Yapı ve inşaat sektörünün uluslararası boyutta en kapsamlı organizasyonlarından biri olan BAU Fuarı’na, Türkiye milli katılımını İstanbul Ticaret Odası düzenleyecek.

Paylaş
Yayınlanma tarihi: 18 Ekim 2018 Perşembe
AA + -

HABER: SOYHAN ALPASLAN

Yapı ve inşaat sektörünün uluslararası boyutta en kapsamlı organizasyonlarından biri olan BAU Fuarı’na, Türkiye milli katılımını İstanbul Ticaret Odası düzenleyecek. İki yılda bir Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirilen fuar için katılımcı firmalara İTO’da bilgilendirme ve tanıtım toplantısı yapıldı.

TÜRKİYE DÖRDÜNCÜ ÜLKE

Fuarı düzenleyen Messe Münih firmasının Türkiye Müdürü Osman Bayazıt Genç’in konuşmasının ardından Messe Münih Grup Direktörü Mirko Arend ayrıntılı bir sunum yaptı. Arend, BAU istatistiklerini açıklarken, Türkiye’nin 2017 yılında fuarı en çok ziyaret eden dördüncü ülke olduğuna dikkat çekti. BAU’nun her yıl yaklaşık 250 profesyonel ziyaretçiyi ağırladığını söyleyen Arend, sektörün BAU’da yeniliklerle de tanıştığını kaydetti.

MÜNİH BİNALARINA GECE GEZİLERİ

14-19 Ocak’ta yapılacak BAU Fuarı’na katılacak firmaları, Münih’in en etkileyici binalarına gece düzenlenen 7 tematik tur bekliyor. Her yıl 30 binden fazla kişinin katıldığı gece turları, inşaat dünyası tarafından büyük ilgi görüyor.