Emekli Oda çalışanlarıyla vefa buluşması

İstanbul Ticaret Odası’nda ortalama 27 yıllık hizmet süreleriyle emek veren çalışanlara yönelik ‘Emekli Personelimize Teşekkür Toplantısı’ organize edildi.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe
AA + -

İstanbul Ticaret Odası’nda ortalama 27 yıllık hizmet süreleriyle emek veren çalışanlara yönelik ‘Emekli Personelimize Teşekkür Toplantısı’ organize edildi. Emekli personele hediye ve plaketin takdim edildiği toplantıda konuşan İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, “İTO, sizlerden aldığı enerjiyle daha da büyüdü.
Bu şehre, ülkeye hizmet etti. Şehrimizin ve ülkemizin ekonomisini büyüttü. Bunda sizin büyük payınız oldu” dedi.

GÜÇ VERDİNİZ

Başkan Avdagiç, emekli olan Oda çalışanlarının üyeye hizmet açısından da önemli katkılar sağladığına dikkat çekerek, şöyle devam etti: “Bu gücün bir parçası oldunuz, Oda’ya kuvvet verdiniz. Sizin iş ahlakınız, vazife aşkınız sayesinde, Oda da üyelerine en iyi şartlarda hizmet etti. Türkiye’yi yönetenlere doğru bilgiler aktardı. Oda var oldukça sizin emeğiniz de şükranla anılacak.”

Avdagiç, “Ben de 25 senedir bu çatı altında hizmet veriyorum. Aynı hedef için gayret gösterdik. Bu kurumun en üst düzeyinde yer alan yöneticisi ve başkanınız olarak sizleri gönül hoşluğu içinde emekliliğe uğurluyorum” diye konuştu. Toplantıda; İTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Özer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Köç, Burhan Polat, Servet Samsama ile İTO Genel Sekreteri Doç. Dr. Nihat Alayoğlu, Genel Sekreter Yardımcıları Özcan Tokel, Av. Nurcan Turan ve Halil Aslan da yer aldı.