İstanbul Havalimanı’ndan kalkan yolcuya VIP transfer

Lufthansa, İstanbul Havalimanı’ndan kalkan uzun mesafeli business class yolcularına özel ücretsiz VIP havaalanı transfer hizmetini başlattı.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 17 Eylül 2019 Salı
AA + -

Lufthansa, İstanbul Havalimanı’ndan kalkan uzun mesafeli business class yolcularına özel ücretsiz VIP havaalanı transfer hizmetini başlattı. Lufthansa ve kişisel ulaşım asistanı Progo işbirliği ile hayata geçen hizmet, 31 Aralık 2019’a kadar devam edecek.

Türkiye’den satın alınan Lufthansa business class uzun mesafe uçuşları için geçerli olan servisi kullanacak misafirlerin, internet üzerinden uçuşlarından en az 5 gün önce uçuş bilgilerini belirterek hizmeti talep etmeleri gerekiyor.

Lufthansa’dan PartnerPlus Benefit üyelerine– 250 TL indirim kodu
Lufthansa Kurumsal programı Partner Plus Benefit üyesi  firmalarına yönelik bir promosyon kodu ayrıcalığı sunuyor. PartnerPlusBenefit üyeleri 15 Eylül - 15 Ekim 2019 tarihleri arasında https://www.partnerplusbenefit.com/application/tr/tr/public/news-events.action  sayfasından alacakları 250 TL indirim kodu ile biletlerini bu tarihler arasında Lufthansa.com websitesinden indirimli alınabiliyor.
İndirim kodu Lufthansa tarafından gerçekleştilen Türkiye çıkışlı uçuşlarda ve 15 Aralık 2019 tarihine kadar gerçekleştirilecek seyahatlerde kullanılabiliyor.