KOBİ’lere dijital pazarlama eğitimi

Avrupa Birliği hibesi destekli ‘KOBİ’lerin Dijitalleştirilmesi İçin Eşleşme Projesi’ kapsamında dijital dönüşüm süreçleriyle ilgili eğitim düzenlenecek. Çevrimiçi olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecek ‘dijital pazarlama’ eğitimi 29 Eylül’de.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 25 Eylül 2020 Cuma
AA + -

Avrupa Birliği hibesi destekli ‘KOBİ’lerin Dijitalleştirilmesi İçin Eşleşme Projesi’ kapsamında dijital dönüşüm süreçleriyle ilgili eğitim düzenlenecek. Ağustos ayında düzenlenen e-ticaret konulu ilk eğitimin ardından 29 Eylül’de ‘dijital pazarlama’ eğitimi gerçekleştirilecek.

Paris Ticaret ve Sanayi Odası ile İstanbul Ticaret Odası’nın işbirliğinde yürütülen proje kapsamındaki ikinci eğitim de ücretsiz olacak.

KAYIT BAŞVURUSU

Çevrimiçi olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyen İTO üyelerinin 25 Eylül mesai saati bitimine kadar adlarını, şirket adlarını ve e-posta adreslerini t4d@ito.org.tr adresine bildirmeleri gerekiyor. Çevrimiçi eğitim için bağlantı bilgisi, kesin kaydı alınan üyelerin e-posta adresine gönderilecek. Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan e-posta gönderen ilk 100 kişinin kaydı alınacak. İsteyenler, eğitime şu link üzerinden de kayıt yaptırabilecek:
https://forms.gle/USDSdcd7DYVggPvB9

EĞİTİM İÇERİĞİ

Eğitimin içeriğinde yer alan bazı konular şunlar:

* Sosyal Medya
* İçerik Pazarlaması ve Sosyal Medya Yönetimi
* Müşteri Bulma ve Elde Tutma
* Linkedin Sales Navigator
* Web Sitesi Kurumsal Ziyaretçi Takibi
* Facebook Talep Toplama Reklamları
* Sektöre Özel İnternet Siteleri
* Dijital Halka İlişkiler
* Toplu E-Posta Gönderimleri
* Dijital Fuarlar
* Dijital Reklamlar
* Hedef Kitleyi İyi Seçmek
* Uluslararası Müşteri Talebi Toplama Yöntemleri
* Ölçme ve Değerlendirme
* CRM (Müşteri Takip Programı)
* Örnek Dijital Pazarlama Planları