Vitrindeki İş Kitapları

29.11.2019

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 29 Kasım 2019 Cuma
AA + -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ekonomi 101

Ekonomi 101, ekonomi konusunda hiçbir şey bilmeyenlerin gazetelerin ekonomi sayfalarında çıkan haberleri okuyup anlayabilmelerini, ekonomiyle ilgili sohbetlere katılabilmelerini ve genel olarak ekonomi bilimi hakkında fikir edinebilmelerini sağlamak için hazırlanan bir kitap. Okuyanlarına yatırım araçları, arz-talep dengesi, döviz kurları, mikroekonomi gibi temel ekonomi bilimi kavramlarını öğretmeye çalışan kitap, aklınızdaki pek çok soruya cevap bulmaya çalışıyor.

Alfred Mill Say Yayınları
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte Z kuşağı

Kuşaklar hakkında demografik çalışmalarıyla tanınan David Stillman ve Z Kuşağının sesi haline gelen oğlu Jonah Stillman tarafından hazırlanan kitap, bu yeni kuşağın iş dünyasını nasıl etkileyeceğine yanıtlar ararken kuşaklar arasındaki ilişkilere dair öneriler de sunuyor. Kitap, yüzlerce CEO’nun ve Z kuşağı gencin görüşlerine dayanarak okurlara sahadan önemli veriler de sunuyor.

David Stillman, Jonah Stillman
İstanbul Kültür Üniversitesi
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşletmede lojistikte süreçsel etkinliğin başarı dinamikleri

Lojistik faaliyetlerin süreçsel etkinliğinde rol oynayan değişkenlerin önemi üzerinde durulduğu ve temel boyutlarıyla ele alındığı kitabın; araştırmacılar, öğrenciler ve uygulamada çalışanlar için çalışmalarında ve araştırmalarında katkıda bulunabilecek önemli bir kaynak olması hedefleniyor.

Zeynep Özgüner
Hiper Yayın