Vitrindeki İş Kitapları

17.01.2020

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 17 Ocak 2020 Cuma
AA + -

KENDİN OLMANIN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ
Kitapta, insanlar kendisini bu dünyada daha canlı hissetmek istiyorsa, hayatlarını daha dolu dolu, doygun yaşamak istiyorsa, bunun yolunun, kendisini ve içinde yaşadığı dünyayı yakından tanımaktan geçtiği belirtiliyor. İnsanın, kendisine sorular sormasının, merakla bakmasının ve hazır cevaplara yerleşmemesinin öneminin belirtildiği kitapta, bunun sonucunun insana getireceği en büyük hediye, kendisi olmanın o şahane ve dayanılmaz hafifliğidir deniliyor.

Ferhat Jak İçöz
Doğan Novus
 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE FİNANS
Çalışmada, finansal alanda yaşanan teknolojik değişimleri etkileyen faktörlerden başlayarak Türkiye’deki yasal düzenlemelere kadar alınan yol inceleniyor. Teknolojinin finans dünyasındaki etkileriyle ortaya çıkan finansal teknoloji şirketlerinin (FinTech) geleneksel bankacılık hizmetlerinin yerine müşteri odaklı bakış açıları ile finans sektörünü nasıl şekillendirdiği anlatılıyor.

Kolektif
Detay Yayıncılık
 

MÜŞTERİ VATANDAŞLIK DAVRANIŞI
Müşteri vatandaşlık davranışının; hem işletmeleri, hem de öteki müşterileri etkileyen, işletme türlerinde farklı nedenlerle ve öncüllerle ortaya çıkabilen ve değişik sonuçlar doğurabilen,  işletmelerinin mutlaka kontrol altına alması gereken bir unsur olduğu belirtiliyor.

Gamze Türkmen
Detay Yayıncılık