Vitrindeki İş Kitapları

31.01.2020

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 31 Ocak 2020 Cuma
AA + -

SOSYAL MEDYADA PAZARLAMA

Kitapta dijital pazarlama, sosyal medya pazarlaması, marka bağlılığı ve satın alma niyeti konularının yanı sıra, tüketicinin artık üretici olduğu sosyal medyada, markaların uyguladıkları sosyal medya pazarlama uygulamalarına ilişkin tüketici algısının, marka bağlılığı ve satın alma niyetine etkisinin ortaya koyulduğu kapsamlı bir çalışmaya yer veriliyor.

Ayben ceyhan
Nobel bilimsel eserler
 

İÇ KONTROL VE KURUMSALLAŞMADA OTELCİLİK

İç kontrol sistemi, muhasebeyle birlikte örgüt üyelerinin eğitimi, kalite kontrolü, üretim ve örgüt yöneticilerinin değerlendirilmesi gibi süreçleri ölçümleyen bir sistem. Otel işletmeleri birçok hizmet unsurundan oluşan çok yönlü işletmeler. Bu çalışmada, otel işletmelerinde iç kontrol sisteminin örgüt kültürü ve kurumsallaşmaya olan etkisinde örgüt kültürünün aracılık rolü belirlenmeye çalışılıyor.

Furkan Yıldırım 
Nobel Bilimsel Eserler
 

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE PROJE YÖNETİMİ

Kitapta, inşa edilecek bir yapının tasarımından uygulamasına ve satın alma sürecine kadarki tüm aşamaları ele alınıyor. Bu bağlamda kalite, zaman, maliyet, tasarım ve risk yönetimleri ile müşteriyle ilişkiler gibi pek çok konu ayrıntılı şekilde anlatılıyor.

Selçuk Alten, Fahriye Hazer Sancar ve Leyla Özhan
İstanbul Kültür Üniversitesi Yayınları