Vitrindeki İş Kitapları

04.12.2020

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 07 Aralık 2020 Pazartesi
AA + -

MARKA BİRLEŞMELERİ
 
Günümüzde pek de seyrek olmayan bir sınai ve ticari olgu durumundaki marka birleşmelerini konu edinen bu kitapta, şu konular yer alıyor: Markalama kararları ve marka denkliğinin marka yönetimi açısından önemi, marka birleşmeleri ve tüketici davranışları, marka birleşmeleri ve tüketici satın alma kararına ilişkin bir uygulama.
 
Bülent Özsaçmacı
Gazi Kitabevi
 

 

 

 

 

 

 

ETİK BOYUTLARIYLA İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
 
İnsan kaynakları yönetimi, etik ve uygulamalı etik, iş ve yönetim açısından etik, insan kaynakları yönetimi ve etik, insan kaynakları yönetimi fonksiyonları ve etik, insan kaynakları yöneticisi ve etik, bilgi toplumunda insan kaynakları ve etik gibi konular kitapta ele alınıyor. Kitap, personelin işe alımından emekli edilinceye kadar geçen süreçlerdeki yönetiminde başarılı olmak isteyen kişi ya da kurumların başvuracakları bir kaynak niteliğinde görülebilir.
 
Ersin Kavi
Dora Yayıncılık
 

 

 

 

 

SULTAN ABDÜLHAMİD’İN YÖNETİCİLİK SIRLARI
 
Kitapta; sayısız anektod anlatılarak Sultan Abdülhamid’in şahsiyeti, karakteri, kabiliyetleri ve zaafları canlandırılmaya çalışılmış. Kitabı okuyanlar padişahı, sembolden ibaret bir şahsiyet olarak değil, kendi gibi bir insana bakarmışçasına görebiliyor.
 
Adnan Nur Baykal
Akıl Fikir Yayınları