Vitrindeki İş Kitapları

18.12.2020

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 21 Aralık 2020 Pazartesi
AA + -

DİJİTAL ÇAĞIN YENİ NESİL SATIŞ MODELİ
 
Özellikle 2000’li yılların dijital ekonomi dünyasında, bir şirketin başarılı olması için işini offline satış kanalından online satış kanalına taşıması ve her şeyi ‘daha kolay, daha hızlı, daha iyi ve daha ucuz’ yapması gerekiyor. Satış 4.0 satış sürecinin en temel yakıtı bağlanabilirliktir ve ‘netandaş bağlılığı’ ile oluşturulan ‘e-kabileler satış’ 4.0’ın sihirli gücüdür. Bu kitap, satışın nereden geldiğini ve nereye doğru gittiğini açıklıyor.
 
İlhan Ürkmez
Dorlion Yayınevi
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EŞYA HUKUKU
 
Kitapta şu konular yer alıyor: Eşya kavramı ve eşya türleri, eşya hukuku kavramı, eşya hukukuna egemen olan ilkeler, zilyetlik kavramı ve zilyetliğin mahiyeti, tapu sicil hakkında genel bilgiler, mülkiyet kavramı ve mülkiyet hakkının içeriği, taşınmaz mülkiyetinin konusu, taşınır mülkiyetinin düzenlenişi ve konusu, ayni hak kavramı, irtifak hakları ve rehin hakkının işlevi.
 
Jale Akipek, Turgut Akıntürk ve Derya Ateş
Beta Yayınları
 

 

 

 

 

 

 

 

BÜYÜK KEŞİFLERİN KÜÇÜK KİTABI
 
Dünyanın şekli hakkında Descartes ve Newton arasında süregelen tartışmaları bitiren 1735’teki deniz yolculuğundan kozmik ışınların keşfedilmesini sağlayan balon yolculuğuna, bizi bilinmeyen diyarlara götüren navigasyon araçlarından uzayan ve okyanusların derinliklerine götüren ileri mühendisliğe kadar insanoğlu hem uzayın hem de gezegenimizin sınırlarını sürekli zorladı. Kitap, bakış açımızı değiştiren keşifleri, tarihteki en cesur ve ilham verici maceraları bir araya getirerek, bize hâlâ keşfedilecek bir dünya sunuyor.
 
Jheni Osman
Profil Kitap