Vitrindeki İş Kitapları

07.05.2021

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 07 Mayıs 2021 Cuma
AA + -

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLİK VE YENİLİKÇİLİK

Her bireyin genetik yapıları, yaşam tarzları farklılıklar göstereceği için sağlık sorunları da kendilerine özgüdür. Bu nedenle birey rahatsızlığı ile ilgili doktor muayenesine gitmeden, gerekli laboratuvar tahlillerini yaptırmadan, sadece duyumlara dayanarak kesinlikle rastgele bir tedavi olmamalı. Kitapta; beslenme, besin öğeleri, yeniden düzenlenen besin değişim listeleri, enerji ve enerji oluşumu, hamile anne ve 0-6 yaş çocuk beslenmesi, obezite, diyabet, hastalıklarda ve sporda beslenme konuları yer alıyor.

Kolektif/Nobel Akademik Yayıncılık

İŞ YAŞAMINDA KADIN

Kitap, hem profesyonel yaşamda yer alan patron kadınları hem de teoride çalışan akademisyenleri bir araya getirmesi ve Covid-19 sürecinde farklı sektörlerdeki kadınların iş yaşamındaki analizlerini ortaya koyması açısından literatürde bir ilk olma niteliğini taşıyor. Kadınlara dair bilimsel verilerin ve uygulamadaki örneklerin az oluşu sebebiyle kitabın içindeki bilgiler bu boşluğu dolduruyor. Kitap, hem iş dünyasındaki kadınlara hem de politik ve siyasi alanda çalışanlara yol göstericidir.

Fatma Ayanoğlu/Beta Kitap

DENEYİMSEL PAZARLAMA VE MÜŞTERİ SADAKATİ

Eser, üç bölümden oluşuyor. Birinci bölümde; pazarlama, temel fonksiyonları, pazarlama anlayışında yaşanan gelişmeler ve müşteri deneyiminin aşamaları hakkında bilgiler sunularak, deneyimsel pazarlamanın kavramsal çerçevesi veriliyor. İkinci bölümde; müşteri sadakatinin önemi, faydaları, düzeyleri, modelleri, müşteri sadakatine etki eden faktörler ile deneyimsel pazarlamanın müşteri sadakatine etkisi hakkında bilgiler aktarılıyor. Üçüncü bölümde ise deneyimsel pazarlamanın müşteri sadakatine etkisinin belirlenmesi üzerine zincir kahve mağazaları uygulamasına yer veriliyor.

Nilgün Bülbül/Nobel Bilimsel Eserler