Vitrindeki İş Kitapları

28.05.2021

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 02 Haziran 2021 Çarşamba
AA + -

TEKNOLOJİ DESTEKLİ GÜNCEL ÜRETİM UYGULAMALARI
 
Gelişen teknoloji hem hayatımızı kolaylaştırmamızı sağlıyor hem de bir kuluçka makinası gibi yeni tekniklerin, yeni teknolojilerin gelişmesine öncülük ediyor. Teknolojinin her türü (hem fiziksel hem dijital) hayatımızın her alanını değiştirdi. Bütün bu gelişim ve değişimlerin ekonomide ve işletme yönetiminde ortaya çıkan akademik çalışmalara da yansımaması düşünülemez. Kitapta bu değişimin üretim hayatındaki yansımalarına odaklanılıyor.
 
Kolektif
Eğitim Yayınevi
 

 

 

 

 

 

 

 

 


ÇALIŞANLARIN PAY SAHİPLİĞİ YOLUYLA ANONİM ŞİRKETLERE KATILIMI
 
Türk şirketler hukuku düzenlemelerince de teşvik edilen ve son dönemde Türkiye’de yaygınlaşmaya başlayan çalışanlara pay edindirme uygulamalarının hukuki boyutları kitapta konu alınıyor. Kitap, bu konuda Türkiye’de yazılmış ilk monografi niteliğinde. Kitapta, ayrıca çalışanlara pay edindirme süreçlerini çevreleyen borçlar hukuku, iş hukuku, kanunlar ihtilafı hukuku ve vergi hukuku konularına yer veriliyor.
 
Kadir Baş
On İki Levha Yayıncılık
 

 

 

 

 

 

 

 

 


PANDEMİ SÜRECİNDE DİJİTAL İLETİŞİM
 
Pandemi ile birlikte hayatın temposu bir anda durma noktasına geldi ve hayatlar evlere sıkıştı. Tüm dünyada yeni bir yaşam formatı başladı. Bu çalışmada, iletişimin her alanına damgasını vuran pandeminin halkla ilişkiler, sinema, eğitim, görsel iletişim alanlarında yaptığı etkileri anlatan örnekleri özgün şekilde bulabileceğiniz yazılar yer alıyor.
 
Kolektif
Eğitim Yayınevi