Hollandalı üreticiler tedarikçisini İTO’da buldu

Hollandalı makine üreticisi VMI Group, yan sanayicisini İTO’da aradı.

Paylaş
Yayınlanma tarihi: 12 Ekim 2018 Cuma
AA + -

HABER: SERRA YILDIRIM

Hollandalı makine üreticisi VMI Group, yan sanayicisini İTO’da aradı. İTO Türk Yan Sanayi Borsası’nın (TYSB) düzenlediği VMI Group Tedarikçi Günleri’ne katılan firma, borsa üyesi firmalarla satın alma masasına oturdu.

SEKTÖREL TALEPLER

VMI Group Global Satın Alma Yöneticisi Bert Boer’in firmasını tanıttığı etkinliğe sac şekillendirme, metal konstrüksiyon ve makine imalatı yapan TYSB üyesi firmalar katıldı. Tedarikçi Günleri organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayicilerle Türk yan sanayi firmalarını, birebir satın alma masasında buluşturuyor. Ayrıca firmaların karşılıklı müşteri portföylerinin gelişmesine zemin hazırlıyor.

NE ÜRETİYOR?

Güvenilir ekipman, servis ve çözümleri sunan VMI Group otomobil, kamyon ve otomobil lastikleri üretiminin yanı sıra kaçucuk ekstrüzyon ve kaplama ekipmanlarının da üretimini yapıyor. Dünya çapında yaklaşık bin 600 çalışana sahip VMI, yüksek teknoloji ve yenilikçi çözümler üretiyor. Dört kıtada sekiz tesisle faaliyet gösteren firma, yenilikçi makineler sunan saygın bir pazar lideri olarak kabul ediliyor.

İlgili haberler

Sistem tarafından bu haberle ilişkili bulunan diğer haberler…