İstanbul’da İsviçre rüzgarı esecek

İsviçre’nin önde gelen şirketleri ve markaları, 20-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek İsviçre Günleri 2019’da (Swiss Days 2019) Türk firmalarıyla bir araya gelecek.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 04 Temmuz 2019 Perşembe
AA + -

İsviçre’nin önde gelen şirketleri ve markaları, 20-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek İsviçre Günleri 2019’da (Swiss Days 2019) Türk firmalarıyla bir araya gelecek. İsviçre'yi ve İsviçre ürünlerini keşfedebilmek için büyük fırsat sunan etkinlik, İsviçre Dış Ticaret ve Yatırım Ofisi, İsviçre İstanbul Başkonsolosluğu, Türkiye'deki İsviçre Ticaret Odası Derneği ve Swiss Global Entreprise işbirliğiyle Yapı Kredi Bomontiada'da gerçekleştirilecek.

SEKTÖREL STANDLAR

3 gün sürecek etkinlikte katılımcılar; teknoloji, eğitim, kültür alanlarında faaliyet gösteren şirketlerle bir araya gelebilecek, İsviçre'yi ve İsviçre firmalarını tanıyabilecek. Etkinlik alanındaki stantlarda başta tarım ve gıda olmak üzere saat, eğitim, sağlık ve kozmetik gibi gelecek vaat eden sektörlerin tanıtımı yapılacak. Swiss Days 2019 kapsamında atölyeler, seminerler, konserler, çocuklar için aktiviteler ve özel radyo yayını da gerçekleştirilecek.

İsviçre İstanbul Başkonsolosluğu, Şişli Belediyesi, YapıkrediBomontiada, Swiss Global Entreprise, Swiss Tourism, dDf, Türk Hava Yolları ve Bomonti tarafından desteklenen projede Business Luzern, Swiss International School in Dubai, Hapimag, Shangri-La İstanbul, Swiss Hotel The Bosphorus, Julius Baer, Penergetic, Tektaş, UBP, Swiss Tourism, Nestle ve La Prairie gibi firmalarla çalışılıyor.