Promosyonda 2020’ye hazırlık

MATBAA, tekstil, elektronik, cam ve seramik eşya, 3D baskı sistemleri, UV baskı sistemleri, ahşap tasarım ürünleri, kalem, hediyelik eşya gibi binlerce üründen oluşan Kurumsal Tanıtım ve Pazarlama Ürünleri Fuarı (Promosyon Show İstanbul), 25-28 Eylül 2019 tarihleri arasında üçüncü kez düzenlendi.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 03 Ekim 2019 Perşembe
AA + -

İTO Yönetim Kurulu Üyesi Levent Taş, fuar kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın standını da ziyaret etti.

Matbaa, tekstil, elektronik, cam ve seramik eşya, 3D baskı sistemleri, UV baskı sistemleri, ahşap tasarım ürünleri, kalem, hediyelik eşya gibi binlerce üründen oluşan Kurumsal Tanıtım ve Pazarlama Ürünleri Fuarı (Promosyon Show İstanbul), 25-28 Eylül 2019 tarihleri arasında üçüncü kez düzenlendi. Fuarda 100’den fazla kuruluş yer alırken, fuarın açılışına İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Levent Taş da katıldı. Açılışta konuşan Taş, sektörel konseptte gerçekleştirilen organizasyon kapsamındaki panel ve seminerlerin, zihin açıcı nitelikte olduğunu vurguladı. 17 BİN TL ÖDÜLLÜ YARIŞMA Fuarda ayrıca 17 bin TL ödüllü PROMODESIGN adlı promosyon ürünleri yarışması da gerçekleştirildi. Katılan yarışmacıların ürünleri fuarda özel bir alanda sergilendi. Yarışmaya özellikle endüstri tasarımı öğrencileri büyük ilgi gösterdi.Öte yandan özellikle 2009 ve 2018 yılları arasında büyüme gösteren sektör bugün 20 milyar liralık büyüklüğe ulaştı. Sektörün ihracatı ise 2 milyar dolar seviyesinde.