BTM’de online hizmete devam

Korona salgını nedeniyle hayatın evlerde sürdürüldüğü bugünlerde Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi girişimleri de online hizmetlerine devam ediyor.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 08 Mayıs 2020 Cuma
AA + -

Korona salgını nedeniyle hayatın evlerde sürdürüldüğü bugünlerde Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi girişimleri de online hizmetlerine devam ediyor. Yenilikçi iş fikrine sahip girişimciler, geliştirdikleri platformlarla eğitimden sağlığa, enerjiden spora kadar farklı alanlarda hem eğitim hem de danışmanlık veriyor. Sağlık, özel ders, fitness, yoga, müşteri destek ve teknik destek, kullanıcılara sunulan kolaylıklardan sadece birkaçı. İşte online hizmet veren BTM girişimleri…

HABER: ECEM ÇUHACI KÜÇÜK

Yogaila: Fitness eğitimlerine evden katıl

Yogaila,fitness, yoga ve mindfulness alanlarındaki eğitimlerin yer aldığı bir platform. Yogaila derslerinden maksimum verim alabilmek için derslere dizüstü, tablet ya da akıllı telefon gibi video kamerası ve mikrofonu olan bir cihazdan katılmak gerekiyor. Bu şekilde karşılıklı olarak eğitmenlerle iletişime geçilebiliyor.

https://www.yogaila.com

My uni: Üniversite öğrencilerine danışmanlık

Platform, üniversitelerde farklı bölümdeki öğrencilere web sitesi ve aplikasyonu, mentorluk hizmeti, tanıtım konferansları, söyleşiler ve eğitim içerikli sosyal medya paylaşımları gibi iletişim ve etkileşim imkanları sunarak bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştiriyor.

https://instagram.com/myunitr?igshid=1s5lq1rzdwfbi

Özel ders alanı: Özel derse mi ihtiyacınız var?

Türkiye genelinde online özel ders hizmeti ve ücretsiz danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilere yönelik bir platform. Dersleri yarıda kalan, ders yapamayan, online platformları bilmeyen ve öğrenmek isteyen, online özel ders vermek, öğrenci bulmak ve özel ders almak isteyen kişiler platformdan faydalanabilir. 

www.ozeldersalani.com

Referandom: Yeni nesil sosyal politika ağı

Canlıyayınları ortalama 6.4 saat süren Türkiye Büyük Millet Meclisi, İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclisleri oturumlarının yayınlarını ve bu yayınların tutanaklarını inceleyen platform, kullanıcıları için her önergeyi tek paragraflık hale getiriyor. Böylelikle kullanıcılar bu önergeleri kolayca takip ediyor ve oylayıp gerekçelerini belirtebiliyor. 

www.referandom.com

Tannection: Kolay muhasebe 

‘BulutMavisi Kolay Ön Muhasebe ve E-Fatura’ platformu #EkonomiyeDestek sloganı ile tüm kullanıcılara 1 yıl platform kullanımını ön koşulsuz ve bedelsiz olarak sunuyor.

http://tannection.com

Sertifier: Akıllı sertifika çağına geçin

Sertifier ile eğitimleri sonrasında kuruluşlar, entegre edilebilir web uygulaması aracılığıyla akıllı sertifika ve açık rozetlerini tasarlayıp alıcı gruplarına gönderebiliyor ve blockchain güvencesi ile depolayabiliyor.

www.sertifier.com

Massive energy: Elektrik tüketiminizi takip edin

Konutlardaki elektrik tüketimini analiz eden uygulama ancak Google Form üzerinden form doldurulmasından sonra son tüketiciye özel analiz ve tavsiyelerin olduğu bir rapor gönderiyor.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScK3qBwROPHg9EiODmoIonTVSO34TGcNCBt1sF04zr1X8MePA/viewform

Peeper: Araştırma ihtiyacınıza dijital çözüm

Sosyal medya ve web mecralarından elde edilen büyük verinin analizini yapan proje, detaylı araştırma ve raporlar hazırlıyor.

www.peeperdigital.com

AssistBox: Uzaktan ekspertize hazır mısınız?

AssistBox, müşteri destek, teknik destek, sağlık hizmetleri, ekspertiz ve risk analizi süreçleri için geliştirilmiş bir online iletişim ve uzaktan destek platformu. Uzman kişilerin bulundukları yerden ihtiyacı karşılayabilmesini sağlıyor.

https://assistbox.io

Sorun var mı?: Öğretmenler ve öğrenciler bu platformda

Yeni nesil eğitim platformu olan ‘Sorun Var mı?’ sayesinde öğretmenler ve öğrenciler online olarak mekan ve zaman kısıtlaması olmadan buluşabiliyorlar. Alanında yetkin branş öğretmenleriyle online birebir ders ve soru çözüm imkanı sağlayan platform, aynı zamanda rehber öğretmenler ve kariyer danışmanları ile ulusal boyutta meslek ve bölümler hakkında gelecek danışmanlığı hizmeti de veriyor.

https://www.sorunvarmi.com