Dijitalleşmede siber güvenlik kritik rol oynuyor

Dijitalleşmede siber güvenlik kritik rol oynuyor

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 01 Ekim 2021 Cuma
AA + -

Dijitalleşen iş dünyasında fidye yazılımları, DDoS atakları ve kimlik avı saldırıları, frimaları ciddi güvenlik ihlali riskine sokuyor. Bu süreçte proaktif siber savunma son derece kritik öneme sahip bulunuyor.
 
Bu alanda güvenlik için çözüm sunan güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender ile Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ güçlerini birleştirdi. İş birliği kapsamında, Uyumsoft’un e-Belge e-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-SMM, e-Defter, e-İrsaliye vd) uygulamaları ve Banka Bakiyem, ekoCari, Crm, Tam Teşvik gibi yazılım ürünleri, Bitdefender’in müşteri ağına özel fiyat avantajları ile sunuluyor.
 
Uyumsoft İş Geliştirme Direktörü Turgut Erkaynak, şunları söyledi: “Firmalara uçtan uca dijital dönüşüm hizmeti veriyoruz. İşletmelerin her alandaki ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz, sektörel bazda butik çözümler sunuyoruz, mevzuat değişikliklerine hızlı adaptasyon sağlıyoruz ve müşteri memnuniyetini öncelikli iş hedefimizin arasına alarak 7/ 24 online destek ile 81 İl’imize hizmet götürüyoruz. İş birliği kapsamında Bitdefender’in iş ortakları Uyumsoft’un e-Uyum uygulamaları, Banka Bakiyem, ekoCari, uyumCRM gibi yazılım çözümlerini özel fiyat avantajları ile müşterilerine sunuyor.”
 
Bitdefender’in Türkiye Distribütörü Laykon Bilişim’in Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu ise “Fidye yazılımları, DDoS atakları ve kimlik avı saldırıları, kuruluşları ciddi güvenlik ihlali riskine soktuğu için proaktif bir siber savunma, dijitalleşme sürecinde son derece kritik. Bu işbirliği, Türkiye’deki kurumların güvenlik duruşlarını iyileştirmek ve gelişmiş saldırılara karşı siber dirençlerini artırmak için ihtiyaçları olan tüm korumayı sağlayacak” dedi.