ITO Ticaret logo
  • EURO5,61
    % 0,17
  • DOLAR4,79
    % -0,29
  • ALTIN189,71
    % 0,69

TİCARET marka oldu

İstanbul Ticaret Üniversitesi, yeni öğretim yılına öğrencilerine yönelik bir de sürprizle girdi. Ağırlıklı olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi markalı giyim ürünlerinden oluşan COMMERCIUM adlı mağaza açıldı.

Paylaş
instela'da paylaş
Yayınlanma tarihi: 04 Ekim 2017 Çarşamba
AA + -

İstanbul Ticaret Üniversitesi, kurumsal kimlik çalışmalarına yönelik önemli bir adım daha attı. Üniversitenin resmi logolu ürünlerinin satılacağı COMMERCIUM mağazası, yeni öğretim yılıyla birlikte Sütlüce Yerleşkesi’nde açıldı. Mağaza kısa süre içinde Küçükyalı Yerleşkesi’nde de hizmet vermeye başlayacak.

COMMERCIUM’un açılışına, İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanvekili ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hasan Erkesim, Rektör Prof. Dr. Nazım Ekren, AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, İTO Yönetim Kurulu Üyeleri, İTO Meclis Üyeleri, üniversite akademisyenleri ile öğrenciler de katıldı.

Öğrenciler ve akademik ile idari personel tarafından kısa sürede benimsenen ve ürünleri adeta kapışılan mağazada, S-XL bedenleri arasında konfeksiyon ürünleri satılıyor. Her modelde bay-bayan kalıpları bulunuyor. Alternatif renk seçeneklerine sahip modellere ek olarak yeni modeller de hazırlanıyor. Sweat-shirt, t-shirt, eşofman ve kapüşonlu hırka gibi ürünlerin üzerinde İstanbul Commerce University veya ICU yazıyor.

Mağazada kısa süre içinde İstanbul Ticaret Üniversitesi logolu aksesuarlar da satılmaya başlanacak.