Avdagiç gençlerle ‘tercih’ heyecanını yaşadı

YKS sınavında aldıkları puana göre üniversite tercihleri yapan adaylar meraklı bir bekleyiş içinde. Hayatlarının en önemli kararlarından birini veren adaylar, yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında bu kez de kayıt heyecanı yaşayacak.

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 30 Temmuz 2019 Salı
AA + -

YKS sınavında aldıkları puana göre üniversite tercihleri yapan adaylar meraklı bir bekleyiş içinde. Hayatlarının en önemli kararlarından birini veren adaylar, yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla   19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında bu kez de kayıt heyecanı yaşayacak.


İstanbul Ticaret Üniversitesi bu kapsamda 19-21 Temmuz tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen ÜNİTERCİH 2019 Fuarı’na katıldı.İTO Başkanı ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Şekib Avdagiç, İTO Genel Sekreteri ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Doç. Dr. Nihat Alayoğlu ile birlikte fuarı ziyaret etti.

Üniversite standında uzun süre kalan Avdagiç ve Doç. Dr. Alayoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İbrahim Baz, Prof. Dr. Yücel Oğurlu ve Genel Sekreter Oğuz Özcan’dan tanıtım çalışmaları hakkında bilgi aldı. Avdagiç, fuarda tanıtım çalışmalarına katılan akademisyen ve öğrencilerle sohbet etti, aday öğrencilere hedeflerine yönelik sorular yöneltti.

Tanıtım ve tercih günlerinde İstanbul Ticaret Üniversitesi,bu yıl da ziyaretçi akınına uğradı.