Meslektaşım Birgül Subaşı Hakk’a yürüdü

Dr. Veysi Seviğ

Paylaş LinkedIn E-posta
Yayınlanma tarihi: 11 Şubat 2019 Pazartesi
AA + -

Odamız mali müşaviri, meslektaşım Birgül Subaşı, 4 Şubat 2019 Pazartesi sabah saatlerinde Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Odamıza 31 yıldır hizmet veren, çalışma hayatına uyum gösteren, kendisine emanet edilen tüm işleri büyük bir beceriyle sonuçlandıran bir fani olarak, çevresinin ve mesai arkadaşlarının takdirini kazandı. İnançlı kişiliği, disiplini, çalışkanlığı ve başarılı çalışmaları ile yaşadığı her ortamda istisnasız her kişinin gönlünde takdir gördü. Subaşı’nın sadece iş hayatında değil, sosyal yaşamında da güler yüzü, hoşgörüsü, samimiyeti ve yardımseverliğiyle çevresinde derin izler bıraktığına eminim.

Onunla paylaştığım yaklaşık 17 yıllık çalışma ortamında, başta Odamız çalışanları olmak üzere katıldığı gerek iş gerekse sosyal çevrelerde takdir topladığına tanık olduğum Subaşı ailesinin temsilcisi, değerli meslektaşım Birgül için temennim, yüce rabbimin de takdirini kazanmasıdır.

Kendisini çok erken ve zamansız olarak kaybetmenin hüznünü yaşıyorum… 53 yıllık yaşamı boyunca gösterdiği inanç, sevgi ve insancıl davranışlarının ebedi istirahatgahında, yüce rabbimin de takdirine mazhar olacağını düşünüyorum.

Aciz bir kul olarak, 17 yıllık mesai arkadaşımın, meslektaşımın duacısıyım. Yine aciz bir kul olarak ebedi istirahatgahında rabbimden af ve şefaat diliyorum. Mekanı Cennet olsun…